W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery uczniowie Zespołu Szkół nr 3 przy współpracy p. Marty Bednarek, ratownika medycznego p. Mariusza Królika oraz funkcjonariuszy policji: asp. sztab. Aleksandra Staszczyka, asp. sztab. Adama Chwasta, st. sierż. Krzysztofa Popławskiego, zorganizowali dla dzieci i młodzieży że Szkoły Podstawowej nr 19 i Szkoły Podstawowej nr 1 zajęcia zawodoznawcze. Uczniowie mogli podziwiać pokaz musztry, samoobrony, symulacje wypadków oraz poznać zawód policjanta i ratownika medycznego. Nie zabrakło dobrej zabawy, były konkursy, quizy. Na zakończenie każdy z uczestników mógł zwiedzić karetkę, radiowóz, obejrzeć fachowy sprzęt, no i oczywiście "wysłuchać" jak donośnie brzmi sygnał pojazdów uprzywilejowanych.

Zobaczcie zdjęcia

Projekty

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com