W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery uczniowie Zespołu Szkół nr 3 przy współpracy p. Marty Bednarek, ratownika medycznego p. Mariusza Królika oraz funkcjonariuszy policji: asp. sztab. Aleksandra Staszczyka, asp. sztab. Adama Chwasta, st. sierż. Krzysztofa Popławskiego, zorganizowali dla dzieci i młodzieży że Szkoły Podstawowej nr 19 i Szkoły Podstawowej nr 1 zajęcia zawodoznawcze. Uczniowie mogli podziwiać pokaz musztry, samoobrony, symulacje wypadków oraz poznać zawód policjanta i ratownika medycznego. Nie zabrakło dobrej zabawy, były konkursy, quizy. Na zakończenie każdy z uczestników mógł zwiedzić karetkę, radiowóz, obejrzeć fachowy sprzęt, no i oczywiście "wysłuchać" jak donośnie brzmi sygnał pojazdów uprzywilejowanych.

Zobaczcie zdjęcia

EDU-N002995    2017/2018