Dnia 20 października na terenie Zespołu Szkół Zawodowych odbyło się wydarzenie pod nazwą "Jastrzębskie Miasteczko Zawodów". Impreza miała na celu zaprezentowanie oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych działających w naszym regionie. Impreza miała wymiar bardziej praktyczny. Szkoły na swoich stanowiskach prezentowały na czym polega wykonanie konkretnego zawodu. Nasza szkoła zaprezentowała zawód policjanta, żółnierza oraz ratownika medycznego. Należy dodać, że na uroczystości tegorocznego Tygodnia Kariery swój talent taneczny zaprezentowały nasze uczennice Zlata Kolesnykova oraz Kinga Tułacz.

 

 

Projekty

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com