Nauczycielka Zespołu Szkół nr 3, która uczy „Edukacji dla bezpieczeństwa” Joanna Zysko uczestniczyła w szkoleniu klas mundurowych w Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce. W piątej edycji szkolenia instruktorsko – metodycznego, które było organizowane przez Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Dowództwo Generalne Sił Zbrojnych uczestniczyło 42 nauczycieli z całej Polski. Na szkolenie składały się zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne czyli szkolenie strzeleckie, wychowanie fizyczne, SERE profilaktyka i dyscyplina wojskowo-mundurowa, ochrona przed bronią masowego rażenia oraz szkolenie metodyczne. Pani Joanna Zysko mogła brać udział w tym szkoleniu, ponieważ uczestniczyła też w poprzednich etapach w Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu, gdzie praktycznie doświadczyła działań wojennych na terenie poligonu.

 

 

Projekty

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com