Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Nauczycielka Zespołu Szkół nr 3, która uczy „Edukacji dla bezpieczeństwa” Joanna Zysko uczestniczyła w szkoleniu klas mundurowych w Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce. W piątej edycji szkolenia instruktorsko – metodycznego, które było organizowane przez Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Dowództwo Generalne Sił Zbrojnych uczestniczyło 42 nauczycieli z całej Polski. Na szkolenie składały się zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne czyli szkolenie strzeleckie, wychowanie fizyczne, SERE profilaktyka i dyscyplina wojskowo-mundurowa, ochrona przed bronią masowego rażenia oraz szkolenie metodyczne. Pani Joanna Zysko mogła brać udział w tym szkoleniu, ponieważ uczestniczyła też w poprzednich etapach w Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu, gdzie praktycznie doświadczyła działań wojennych na terenie poligonu.