Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Kochani, po ubiegłorocznym sukcesie Kiermaszu Świątecznego powoli zbieramy siły do następnej jego edycji. W związku z tym zbieram silną grupę ludzi, którzy posiadają umiejętności manualne lub ich nie posiadają, ale chcą nauczyć się robienia ozdób florystycznych i innych pięknych rzeczy z drewna, mchu, szyszek i suszu egzotycznego. Jeśli czas pozwoli zajmiemy się również decoupage i haftem strukturalnym.
Serdecznie zapraszam do współpracy również nauczycieli i pracowników szkoły oraz Was drodzy Rodzice :).
Ze względu na rozplanowanie zajęć na zgłoszenia czekam do piątku 27 października.
Pamiętajcie, że fundusze zebrane podczas kiermaszu w całości zostaną przeznaczone na potrzeby społeczności szkolnej, natomiast zdobyte umiejętności pozostaną dla Was na zawsze !