W dniu 23 października grupa młodzieży z ZS3 wzięła udział w akcji krwiodawstwa zorganizowanej przez przedstawicieli Honorowego Klubu Krwiodawców działającego w Zakładzie Karnym w Jastrzębiu-Zdroju. W ramach akcji udało się zebrać ponad 21 litrów krwi. Akcja Honorowego Oddawania Krwi przez służby mundurowe organizowana była pod hasłem " NASZA KREW – NASZA OJCZYZNA", a honorowy patronat objął nad nią Minister Sprawiedliwości, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Minister Zdrowia. W akcji wzięło udział 15 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami oraz uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju. Po zakończonej zbiórce krwi uczniowie mieli możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy funkcjonariuszy Służby Więziennej.

Tekst i zdjęcia: P. Zozworek

 

Projekty

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com