W dniu 12 października  uczniowie ZS3 brali udział w Rajdzie po Halach Beskidu Żywieckiego. Wyjazd zorganizował p. M. Guzowski.  Wyruszyliśmy z Jastrzębia-Zdroju ok. godz. 8: 00, by po dwóch godzinach dotrzeć do Milówki (rodzinna wieś braci Golców), skąd wyruszyliśmy w trasę. Naszym pierwszym przystankiem było schronisko PTTK na Hali Boraczej, gdzie przy kubku herbaty/kawy podziwialiśmy panoramę Beskidu Żywieckiego. Następnie udaliśmy się na Polanę Cukiernicę, skąd po krótkim odpoczynku przeszliśmy przez Halę Skurzacką i Halę Bieguńską do naszego punktu docelowego – Schroniska PTTK na Hali Lipowskiej.  Po drodze rozkoszowaliśmy się piękną pogodą i niesamowitą panoramą Beskidów. Po smacznym posiłku na Hali Lipowskiej (najlepsza kuchnia w Beskidach) ruszyliśmy w drogę powrotną. Po pokonaniu 21 km malowniczej trasy dotarliśmy do autokaru czekającego na nas w Złatnej.  Około godziny 20: 00 wróciliśmy do Jastrzębia-Zdroju cali i zdrowi z cudownymi wspomnieniami.  Świetnie zaplanowana wycieczka była okazją do poszerzenia wiedzy, integracji oraz wypoczynku na świeżym, górskim powietrzu.
Tekst i zdjęcia: P. Zozworek

 

 

Projekty

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com