Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Dnia 20 października 2017 r. klasa 2C LO po raz kolejny zorganizowała Szkolną Noc Atrakcji, która trwała od godz.19:00 do godz.6:00. Naszą imprezę rozpoczęła dyskoteka, która trwała do godz. 22:00. W trakcie Nocy można było jak zwykle pooglądać ciekawe filmy. Tym razem były to: „To”, „Krucyfiks” oraz klasyk kina „Piła 2”. Równocześnie w sali 23 można było pograć w gry planszowe, posiłować się na rękę z mistrzem Kacprem oraz zrobić sobie kawę i herbatę.

Część uczniów bawiła się w chowanego lub uczestniczyła w meczu piłki siatkowej typu „wszyscy kontra wszyscy”, który wygrała drużyna wszystkich. 😉 W imieniu klas licealnych biorących udział w tej zabawie chciałbym podziękować nauczycielom będącym tej nocy z nami: Pani Alicji Kaczorowskiej, Pani Alicji Bakalarczyk oraz Panu Przemysławowi Zozworkowi.

Dziękujemy za pokazanie nam, że szkoła to nie tylko nuda, ale także fajna zabawa.
Dziękujemy!!!!

Tekst: Filip Szczepanik