Uczniowie klasy 2b wraz z wychowawcą, p. Januszem Lubszczykiem odwiedzili cmentarz przy kościele pw. św. Katarzyny. Młodzież zapaliła symboliczne światełko pamięci na mogile poległych obrońców Bożej Góry '39, Antoniego Kumora (24 l.) i Pawła Sterniczuka (22 l.) oraz pod pamiątkową tablicą, poświęconą Pawłowi Cierpiołowi (43 l.) i Antoniemu Staierowi (32 l.), żołnierzom rybnickiego AK i podziemia antykomunistycznego, zamordowanym w 1947 roku przez UB.

 

 

Projekty

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com