Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Librus Synergia

          11 listopada to narodowe święto państwowe i społeczność Zespołu Szkół nr3 również dołączyła do jego obchodów. „Żywa flaga” staje się już tradycją naszej szkoły, bo dnia 10 listopada młodzież wszystkich klas zebrała się na szkolnym boisku formując biało-czerwoną flagę RP- żywą flagę.
        Nazajutrz przedstawiciele szkoły byli również obecni pod Pomnikiem Niepodległości w Bziu Górnym, by wziąć udział w miejskich obchodach tego święta, a także podczas mszy za Ojczyznę w Kościele Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła . Na zakończenie zebrani odmówili wspólną modlitwą pod pomnikiem upamiętniającym tragiczne wydarzenia lat 80-tych.

 

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com