Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Dzisiaj w naszej szkole odbyło się kolejne już ślubowanie klas pierwszych mundurowych. W ślubowaniu wzięło udział 75 uczniów z klas IA, IB i IC Liceum Ogólnokształcącego. Uroczystość otworzył pokaz "Plutonu musztry paradnej" oraz Pani Dyrektor Wioletta Brzykcy. Uroczystość ślubowania klas mundurowych zaszczyciły takie osoby jak m.in Pani Prezydent Anna Hetman, Naczelnik Wydziału Edukacji Andrzej Pawłowski, przedstawiciele służb mundurowych: Komenda Policji, WKU w Rybniku, Straż Graniczna, Zakład Karny, Straż Miejska, Państwowa Straż Pożarna oraz rodzice i znajomi uczniów składających ślubowanie.

Zobaczyliśmy również pokaz technik interwencji /scenki dot, legitymowania,obrona przed atakiem nożem,bronią palną/. Wszystkim ślubującym serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwania w przysiędze!

Zobaczcie zdjęcia