Dzisiaj w naszej szkole odbyło się kolejne już ślubowanie klas pierwszych mundurowych. W ślubowaniu wzięło udział 75 uczniów z klas IA, IB i IC Liceum Ogólnokształcącego. Uroczystość otworzył pokaz "Plutonu musztry paradnej" oraz Pani Dyrektor Wioletta Brzykcy. Uroczystość ślubowania klas mundurowych zaszczyciły takie osoby jak m.in Pani Prezydent Anna Hetman, Naczelnik Wydziału Edukacji Andrzej Pawłowski, przedstawiciele służb mundurowych: Komenda Policji, WKU w Rybniku, Straż Graniczna, Zakład Karny, Straż Miejska, Państwowa Straż Pożarna oraz rodzice i znajomi uczniów składających ślubowanie.

          Zobaczyliśmy również pokaz technik interwencji /scenki dot, legitymowania,obrona przed atakiem nożem,bronią palną/. Wszystkim ślubującym serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwania w przysiędze!

Zobaczcie zdjęcia

Projekty

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com