27 listopada 41 uczniów naszej szkoly pod opieką p. M. Zawadki p. L. Dudy oraz p. E. Kmity uczestniczylo w warsztatach z języka angielskiego w Katowicach w teatrze Korez. Tematyka obejmowala dwa zakresy " International English" oraz "How to Sound Like a Native Speaker". Prowadzacym byl native speaker- Ross, ktory w bardzo profesjonalny ale i zabawny sposób poszerzyl naszą wiedzę językową oraz przyblizyl różne odmiany języka angielskiego!

Projekty

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com