Licealiści naszej szkoły uczestniczą w projekcie "Auschwitz, a postrzeganie współczesnego świata", organizowanym przez Międzynarodowe Centrum Edukacji o Auschwitz i Holokauście. W pierwszym etapie odbyło się tematyczne zwiedzanie niemieckiego obozu Auschwitz - Birkenau, a także warsztaty poświęcone zachowaniom więźniów. Młodzież dyskutowała na temat poświęcenia, odwagi, ale także strachu, czy też głodu w obozie. Trzeba zaznaczyć, że wszyscy nasi prelegenci w dojrzały sposób wyrażali swoje zdanie oraz analizowali przykłady zachowań.

W marcu, wraz z konkursem, odbędzie się podsumowanie projektu.
Opiekunami uczniów była p.Alicja Kaczorowska i p.Paweł Czarnuch.

Projekty

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com