Wczoraj uczniowie klas mundurowych wzięli udział w ciekawym wykładzie „Suma wszystkich strachów: terroryzm a inne zagrożenia w XXI wieku", którego prelegentem była Pani dr Paulina Polko - politolog i socjolog, Kierownik Katedry Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, dziennikarka m.in. w „Życiu”, urzędnik i analityk w Kancelarii Prezydenta RP i BBN. Współautorka, wraz z mężem gen. Romanem Polko, książki „RozGROMić konkurencję”

 

Projekty

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com