Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Librus Synergia

       Wczoraj uczniowie klas mundurowych wzięli udział w ciekawym wykładzie „Suma wszystkich strachów: terroryzm a inne zagrożenia w XXI wieku", którego prelegentem była Pani dr Paulina Polko - politolog i socjolog, Kierownik Katedry Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, dziennikarka m.in. w „Życiu”, urzędnik i analityk w Kancelarii Prezydenta RP i BBN. Współautorka, wraz z mężem gen. Romanem Polko, książki „RozGROMić konkurencję”

 

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com