15 grudnia odbył sie Jarmark Świąteczny przed kinem Centrum. Uczniowie naszej szkoly uswietnili ten czas śpiewajac piosenki świateczne po angielsku i wlosku. Za cudowne występy dziękujemy Kindze Wróbel, Oliwii Szerszeń, Emilii Czekaj i Weronice Wach, które wystąpiły w duecie, oraz Kornelii Szczypce, ktora swoim śpiewem bardzo wzruszyła publiczność! Występy naszych uczennic byly bardzo profesjonalne i poruszające! Bardzo dziękujemy!

Projekty

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com