Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW - EDU-N002995    2017/2018

www.ubezpieczeniwszkole.pl                  Zobacz

Librus Synergia

       15 grudnia odbył sie Jarmark Świąteczny przed kinem Centrum. Uczniowie naszej szkoly uswietnili ten czas śpiewajac piosenki świateczne po angielsku i wlosku. Za cudowne występy dziękujemy Kindze Wróbel, Oliwii Szerszeń, Emilii Czekaj i Weronice Wach, które wystąpiły w duecie, oraz Kornelii Szczypce, ktora swoim śpiewem bardzo wzruszyła publiczność! Występy naszych uczennic byly bardzo profesjonalne i poruszające! Bardzo dziękujemy!

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -15:30
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com