Klasa 1C mundurowa wraz z panią Joanną Zysko dzieliła się "swym wielkim sercem" z Ogniskiem Wychowawczym z siedzibą przy ul. Poznańskiej obdarowujac dzieciaki małymi prezentami oraz prowadząc zabawy, gdzie w składzie sedziowskim był Mikołaj, Pani Choinka, Diabełek, Elfy oraz nie wiadomo czemu Smokuś. Dzieci miały masę zabawy i były bardzo szczęśliwe, a to jest właśnie najważniejsze. Dziękujemy Pani Zysko i klasie 1 C LO.

Projekty

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com