Jastrzębska Trójka uroczyście pożegnała rok szkolny 2017/18. Radości uczniów z otrzymanych świadectw, nagród, wyróżnień - a przede wszystkim - rozpoczynających się długich wakacji towarzyszyli znakomici goście: Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju pani Grażyna Kuczera, Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdroju podinspektor Mirosław Jordan, Dyrektor Zakładu Karnego w Jastrzębiu-Zdroju podpułkownik Wojciech Emerling, Prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi ZK Jastrzębie-Zdrój sierżant sztabowy Rafał Klimkiewicz, porucznik Piotr Kula, przedstawiciel WKU w Rybniku starszy szeregowy Jan Koczar – weteran wojenny znajdujący się w składzie reprezentacji Invictus Games Sydney 2018.
Ważna częścią uroczystości było zawarcie porozumienia o współpracy między Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym nr 2 a Zespołem Szkół nr 3, które zostało podpisane przez panią dyrektor naszej szkoły Wiolettę Brzykcy oraz panią dyrektor szpitala Grażynę Kuczerę w obecności koordynatorki projektu, pani Marii Dolacińskiej. Kończąc rok szkolny, myślimy już o kolejnym, w którym nowo utworzona klasa psychologiczno-medyczna oraz funkcjonujące klasy ratownicze będą mogły w praktyce zastosować i zweryfikować zdobywaną wiedzę. Dodatkową satysfakcję sprawia pozyskanie funduszy na wyposażenie nowoczesnej pracowni dla tych klas.
Radością tego dnia dla było także obdarowanie nas tytułem „Przyjaciel Jednostki” przez Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Zakładzie Karnym w Jastrzębiu-Zdroju za sprawą naszych uczniów - honorowych krwiodawców. Przemówienia gości, których życzliwość już wcześniej poznaliśmy, pozostawiają nas w przekonaniu o stworzeniu bliskich relacji między naszą szkołą a, tak ważnymi dla niej, instytucjami. Zapowiada się udany nowy rok szkolny!

Zobaczcie więcej zdjęć

Projekty

Projekt unijny

ue

_____________________

Program Operacyjny

Ubezpieczenie NNW Dzieci szkolnych

       

Numer polisy NNW

EDU-N003493    2018/2019

www.ubezpieczeniwszkole.pl

Zobacz

Certyfikaty

 

 

Galeria

Tu obejrzysz aktualne zdjęcia

 

 

Zobacz więcej

Biblioteka

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziełek - Piątek
7:30 -16:00
 

Po szkole

Po szkole czekają na ciebie liczne koła zainteresowań i zajęcia wyrównawcze

Zobacz więcej ...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com