Kornelia Szczypka - Od 13 roku życia śpiewała w Czechowickim Teatrze Muzycznym Movimento W ramach współpracy z CTM Kornelia zaśpiewała wiele koncertów, recitali, zagrała rolę Basi w „Krakowiakach i Góralach” J. Stefaniego, rolę kucharki w „Cieniu” M. Małeckiego, Gusa oraz Mungojerry’ego w „Kotach” A. L. Webbera i uczestniczyła w licznych spektaklach wystawianych przez teatr. W roku szkolnym 2016/17 wzięła udział w VIII Ogólnopolskim Festiwalu Wokalnym im. Marii Stankowej w Olsztynie (10-11.03.2017) -laureat III nagrody w II kategorii; w V Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Prof. Haliny Słonickiej w Suwałkach (21-22.10.2016), gdzie otrzymała nagrodę za najlepsze wykonanie arii W. A. Mozarta oraz III nagrodę w II kategorii; 03-08.01.2017 II Międzynarodowy Konkurs Solowej Wokalistyki Sakralnej „ARS ET GLORIA” w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach- wyróżnienie w kategorii I; 06-09.04.2017 rok - Ogólnopolski Konkurs Muzyczny Centrum Edukacji Artystycznej dla uczniów klas śpiewu solowego szkół muzycznych II stopnia w Olsztynie, gdzie dostała się do finału konkursu. Ponad to brała udział w kursach wokalnych oraz w dniach 22-28.08.2016 w 18 Letniej Akademii Muzycznej w Krakowie jako uczestnik kursu wokalnego w klasie prof. Marii Seremet- Dziewięckiej. Lipiec 2017 r. - Masterclass Gerard Khary. Sierpień 2017 r. - 3 nagroda Busko-Zdrój. Sierpień 2017 r. - Kurs Aleksander Teliga. Wrzesień 2017 r.- nagroda burmistrza za wybitne osiągnięcia artystyczne. W roku 2017 otrzymała Nagrodę Prezydenta miasta Bielska-Białej za wybitne osiągnięcia artystyczne i rozpowszechnianie kultury wysokiej.
W październiku 2018 r. rozpoczęła naukę na uniwersytecie Musik und Darstellende Kunst Wien

Ania Tomaśko - producentka telewizyjna i dziennikarka. Od ponad pięciu lat związana z Telewizją Polsat, gdzie zaczynała jako stażystka - asystentka dziennikarzy. Aktualn

ie jest producentem programu "Wydarzenia 22:00" w Polsat News.

Współzałożycielka grupy reporterskiej "Reporterzy Samozwańcy", z którą zajęła I miejsce w konkursie Instytutu Reportażu i Fundacji Batorego "Temat: Uchodźcy", za reportaż cyfrow

y z obozu dla uchodźców w Calais.

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim, studentka ostatniego roku filologii angielskiej.

Pasjonatka dalekich podróży - z plecakiem zwiedziła już m.in. Iran, Jordanię, Maroko, Zanzibar, Wietnam, Tajlandię, Singapur, Kubę i Nowy Jork. Swoje reportaże z podróży publikowała w National Geographic Polska.

Małgorzata Stochmal -adwokat. Moją szkołę średnią, czyli III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 3 w Jastrzębiu-Zdroju, ukończyłam w 2005 roku.

Po skończeniu studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w 2010 roku i po odbyciu aplikacji adwokackiej w latach 2010-2014, zdałam pomyślnie egzamin adwokacki w marcu 2014 roku.

Aktualnie prowadzę indywidualną Kancelarię Adwokacką w Jastrzębiu-Zdroju.

Z wyboru drogi zawodowej jestem zadowolona, albowiem praca adwokata daje mi dalsze możliwości rozwoju i wiele powodów do satysfakcji.

W swojej życzliwej pamięci zachowuję wychowawców i nauczycieli oraz koleżanki i kolegów ze szkoły.

Julia Żytko - uczennicą III LO w latach 2008-2011 i Gimnazjum w latach 2005-2008. Wzięła udział w 4. edycji  You can dance. Występ w programie umożliwił Julii udział w warsztatach w całej Polsce. Podróżowała po całym kraju i uczyła innych tańczyć. Dzięki temu doświadczeniu miała również okazję szlifować umiejętności pod okiem najlepszych choreografów.

W Warszawie rozpoczęła współpracę zawodową z grupą „Volt”, którą prowadzi Agustin Egurrola.  Brała udział w realizacji takich programów jak: The Voice of Poland, X-Factor, Mam Talent, Idol, Taniec z Gwiazdami czy Jaka to melodia. Występowała również u boku wielu gwiazd takich jak: Edyta Górniak, Mel C, Matt Pokora, Kayah, Maryla Rodowicz, Doda, Patricia Kazadi, Justyna Steczkowska, Cleo i Beata Kozidrak.

Najciekawszym wyjazdem zagranicznym było uczestnictwo w Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych w Chinach, gdzie  występowała na scenie z tancerzami z całego świata. Sprawdziła się również w roli choreografa.  Obecnie Julia gra główną rolę w spektaklu „Boxality”, który realizuje wraz z grupą „Volt” na deskach Teatru Palladium w Warszawie.

Dawid Salachna- Wszystko zaczęło się od jego pierwszego wyjazdu modelingowego do Chin gdy miał 17 lat. Przez 7 lat zajmował się modelingiem  na pełnym etacie. Zamieszkał w Shanghaju i przez 4 lata podróżował po Azji oraz NYC. Podróże go męczyły, ale jego kariera rozwijała się tak szybko, a to go motywowało do dalszego działania.

Gdy miał 21 lat otworzył pierwszą swoją  linię odzieżową. Pokazywał swoje kolekcje na Koreańskim i Nowojorskim fashion weeku. Gdy miał 24 lata dostał ofertę pracy u samego Ralpha Laurena przy otwieraniu największego sklepu Polo Ralph Lauren w Londynie.  Przeprowadził się do Londynu. Był to wspaniały okres dla Dawida, gdyż nauczył się wiele od jednego z najsłynniejszych projektantów na świecie.

Na dzień dzisiejszy mieszka w Qatrze, Doha. Jest głównym managerem stylist w firmie Harvey Nichols. Pracuje dla najlepszego domu mody zaraz po Harrods.  Jego region to Doha, Kuweit, Arabia Saudyjska, Iran i Oman. Współpracuje i sprzedaje ubrania oraz biżuterię od takich projektantów jak Gucci, Prada, Stella McCartney, Dolce Gabbana etc.