Majewski Tomasz

Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach i studia podyplomowe – Trener piłki siatkowej II klasy. Nauczyciel dyplomowany.

Naucza przedmiotu: Wychowanie Fizyczne

Opolka Leonarda

Naucza przedmiotu: Rosyjski

Osika Kamila

Nauczyciel mianowany.Posiada kwalifikacje egzaminatora maturalnego OKE z geografii.

Naucza przedmiotu: Geografia

Płażewska Maria

Ukończyła Wydział Matematyki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Egzaminator OKE - egzamin maturalny - matematyka. Nauczyciel dyplomowany

Potępa Jarosław

Naucza przedmiotu: Przysposobienie Obronne

Radajewska Katarzyna

Sieradzan Marzena

Ukończyła wydział Matematyki, Fizyki i Chemii na Uniwersytecie Opolskim oraz studia podyplomowe - Matematyka.Nauczyciel dyplomowany.

Naucza przedmiotu: Chemia

Siwiak Izabela

Ukończyła Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie  FRANCUSKI: studia licencjackie: filologia romańska z językiem hiszpańskim, studia magisterskie: filologia romańska specjalizacja językoznawstwo HISZPAŃSKI: studia licencjackie na kierunku filologia w specjalności język hiszpański.

Sosna Justyna

Stanaszek Karolina

Ukończyła Filologię Germańską na Uniwersytecie Wrocławskim. Nauczyciel dyplomowany

Naucza przedmiotu: Język Niemiecki

Stanaszek Waldemar

Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach. Jest instruktorem piłki siatkowej, pływania i ratownikiem wodnym. Nauczyciel dyplomowany.

Naucza przedmiotu: Wychowanie Fizyczne

Szpyra Sonia

Ukończyła Politechnikę Śląską na wydziale matematyczno-fizycznym, specjalność: statystyka matematyczna i zarządzanie. Egzaminator OKE - egzamin maturalny-matematyka oraz egzamin gimnazjalny w części matematyczno-przyrodniczej Nauczyciel mianowany.

Szymaniec Ksenia

Ukończyła historię na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego i studia podyplomowe – Wiedza o Regionie oraz kurs kwalifikacyjny z zakresu wychowania do życia w rodzinie. Egzaminator OKE - egzamin maturalny - historia. Nauczyciel dyplomowany.

Naucza przedmiotu: Historia, Wiedza o Społeczeństwie

Trzeciak Zuzanna

Ukończyła studia magisterskie Informatykę na Politechnice Opolskiej oraz studia licencjackie - Fizyka Informatyczna na Uniwersytecie Śląskim. Studia podyplomowe -Matematyka. Studia podyplomowe-fizyka. Nauczyciel dyplomowany.

Naucza przedmiotów: Fizyka, Informatyka,Matematyka.

Trzetrzelewska Patrycja

Ukończyła wydział Biologii i Ochrony Środowiska na Unierwsytecie Śląskim w Katowicach oraz studia podyplomowe - Dydaktyka przedsiębiorczości i zarządzania w oświacie. Opiekuje się Szkolną Drużyną Ratowniczą. Nauczyciel mianowany

Naucza przedmiotów: Biologia, Podstawy Przedsiębiorczości

Wakulińska Patrycja

Wojtan Piotr

Ukończył Wydział Pedagogiczno-Artystyczny na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie i studia podyplomowe – Informatyka w Szkole w Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Nauczyciel dyplomowany.

Naucza przedmiotów: plastyka,zajęcia techniczne,technologia informacyjna,zajęcia artystyczne

Wuwer Stanisława

Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Śląskim. Jest rzecznikiem prasowym Zespołu Szkół Nr 3. Nauczyciel dyplomowany.

Naucza przedmiotu: Język Polski

Zawadka Monika

Ukończyła Filologię Angielską w Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach. Egzaminator OKE - egzamin maturalny - język angielski. Nauczyciel dyplomowany.Egzaminator z zakresu języka angielskiego w gimnazjum

Zozworek Przemysław

Ukończył Filologię Angielską w Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach. Egzaminator OKE - egzamin maturalny - język angielski. Nauczyciel dyplomowany. Nagrodzony w 2012 r. Nagrodą Prezydenta Miasta Jastrzębia-Zdroju. Egzaminator z zakresu języka angielskiego w gimnazjum.

Zysko Joanna

Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach. Studia podyplomowe - Przysposobienie Obronne. Jest instruktorem pływania, gimnastyki korekcyjno kompensacyjnej i ratownikiem wodnym. Nauczyciel dyplomowany.

Naucza przedmitów: Przysposobienie Obronne, Wychowanie Fizyczne